Obudowa Kolink Observatory Lite Mesh czarny
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Kolink Observatory Lite Mesh czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Observatory Lite Mesh czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolink Observatory Lite Mesh Midi Tower Black | 389 zł |
Kolink Observatory Lite Mesh ARGB czarna OB-KLNK-0028 | 290 zł |
Kolink Observatory Lite Mesh RGB Mid Tower - czarny | 347 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Kolink Observatory Lite Mesh RGB Tempered Glass Black | 288 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kolink Observatory Lite Mesh
Ceny na Kolink Observatory Lite Mesh |
---|---|---|---|---|
Kolink Observatory Lite Mesh biały | od 339 zł | 3 oferty | ||
Kolink Observatory Lite Mesh czarny | od 288 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →