Obudowa Cooler Master CMP 510 bez Zasilacz
Wideo 6Zdjęcia 13 |
Ta obudowa komputera wyróżnia się przede wszystkim dość niestandardowym designem przedniej okładki. Przedni panel ma kształt klina z dużą wstawką z siateczki. Przednia część etui pełni nie tylko funkcję ozdobną. Kątowa osłona przecina przepływ powietrza, co pozytywnie wpływa na przewietrzanie obszaru roboczego podwozia. Dodatkowo przedni panel wyposażony jest w pasek LED, który migocze w tandemie ze standardowymi wentylatorami.
Obudowa otrzymała cztery obrotnice 120 mm, które bez problemu radzą sobie z odprowadzaniem ciepła z obszaru roboczego platformy. Obudowa komputera Cooler Master CMP 510 jest kompatybilna z pełnowymiarowymi komponentami dużej mocy. Jednostka systemowa pozwoli Ci złożyć zaawansowany komputer do gier, który będzie po zęby z najnowocześniejszą rozrywką do gier. To podwozie posiada mocowania do montażu układu chłodzenia wodą. Grzejniki CBO można montować zarówno z przodu, jak i z tyłu, a także w miejscu wieży procesora. Przez przezroczystą ściankę boczną można bezpiecznie i wygodnie obserwować wewnętrzną strukturę platformy oraz estetykę architektury komputera.
Kup Cooler Master CMP 510 bez Zasilacz
Wszystkie ceny 10 →Cooler Master CMP 510 Obudowa PC typu Midi Tower - Pasek ARGB siatkowy prz | 441 zł |
Obudowa Cooler Master CMP 510 ARGB (CP510-KGNN-S00) | 345 zł |
Obudowa COOLER MASTER CPM510 ARGB | Bezpłatny transport | 388 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! COOLER MASTER PC obudowa CPM510 ARGB midi tower - PACZ | 386 zł |
Cooler Master Cmp 510 Tower Case With Window Czarny DSP0000013534 | 338 zł |
Modyfikacje Cooler Master CMP 510
Ceny na Cooler Master CMP 510 |
---|---|---|---|---|
Cooler Master CMP 510 bez Zasilacz | od 338 zł | 11 oferty | ||
Cooler Master CMP 510 Zasilacz 650 W | od 509 zł | 14 oferty |