Корпус Cooler Master CM Force 500 чорний (FOR-500-KKN1)
Відео 4Фото 3 |
Корпус дотримується класичної концепції пристрою шасі. У цій моделі верхнє розташування блоку живлення продиктовано не застарілими традиціями, а конструктивною необхідністю. Вся справа в системі охолодження, яка має не зовсім стандартну схему. Платформа отримала допоміжні канали вентиляції на бічних стінках. Головна боковина оснащена перфорованим забирачем повітря на один вентилятор 120 мм Бічна стінка за піддоном материнської плати має повітрозабірник для двох крильчаток 120 мм.
Комп'ютерний корпус Cooler Master CM Force 500 призначений для складання ПК на основі материнської плати ATX (Micro-ATX, Mini-ITX). Цей бокс має три заглушки під установку зовнішніх пристроїв. Дві з них відводяться на потреби оптичних дисководів 5,25", ще 1 слот дозволяє задіяти зовнішній жорсткий диск 3,5" або ж дисковод Floppy. Стійка внутрішніх пристроїв дає можливість укомплектувати систему пам'яті жорсткими дисками 3,5 " в кількості 7 штук. Додатково користувач може поставити на шасі один допоміжний накопичувач 2,5" SSD. Це сучасний корпус з класичним пристроєм шасі. Модель дозволить перетворити ПК в продуктивну робочу платформу.
Купити Cooler Master CM Force 500 чорний
Усі ціни 19 →Cooler Master CM Force 500 obudowa na komputer ATX microATX USB 30 panel b | 386 zł |
Cooler Master Obudowa FORCE 500 MIDI KOCLMOD00000009 | 223 zł |
Cooler Master Force 500 OB-CMR-219 | 209 zł |
Obudowa COOLER MASTER Force 500 | 270 zł |
Obudowa COOLER MASTER Force 500 | 270 zł |