Корпус Cooler Master MasterBox MB311L чорний (MCB-B311L-KGNN-S00)
Відео 13Фото 12 |
Закрити
Шапка
Cooler Master MasterBox MB311L чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Серія Cooler Master MasterBox (місткі)Порівняти в таблиці →
від 200 zł
ігровий, горизонтальний, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 1 728 zł
ігровий, Mini Tower, mini-ITX, БП: 850 Вт, лицьова панель: USB A 2 шт
від 308 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів
від 250 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 455 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів
від 256 zł
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів
від 275 zł
Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 369 zł
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 389 zł
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 1 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів
від 399 zł
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів
від 319 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів
від 299 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 347 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів
від 510 zł
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів
від 273 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 419 zł
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 1 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів
від 429 zł
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів
Відеоогляди
Cooler Master MB311l - Minimalistyczna, ale pojemna obudowa mATX (bez RGB) :)
14 жовтня 20201 829 переглядів
Cooler Master MASTERBOX MB311L - recenzja obudowy MINI Tower
17 жовтня 20201 782 перегляда
Cooler Master MasterBox MB311L ARGB Airflow case unboxing and overview
21 жовтня 20203 066 переглядів
MASTERBOX MB311L Fine Mesh Front Panel Mesh Intakes Optimized Airflow | Tech Land
26 жовтня 2020552 перегляда
Cooler Master MasterBox MB311L - Good value mATX PC Case for Gaming, Streaming or Video Editing
21 червня 20214 445 переглядів
Cooler Master Masterbox MB311L ARGB - The Best Micro-ATX Case
6 серпня 202137 082 перегляда
ULTIMATE RYZEN 3900XT MATX BEAST - Cooler Master MB311L ARGB Build + Benchmarks
7 липня 202056 115 переглядів
Budget PC Case Cooler Master Masterbox MB311L ARGB Unboxing (Under $60!)
13 грудня 20202 719 переглядів
Budget ARGB... but at what cost? - Cooler Master Masterbox MB311L ARGB review
11 травня 2020147 398 переглядів
Lighting modes of Cooler Master MASTERBOX MB311L ARGB and 3 Pack Deep Cool CF120 Fans
26 червня 20206 436 переглядів
Cooler Master MasterBox MB311L Budget Gaming Case | Unboxing | Walkthrough | Lazada
28 березня 20211 735 переглядів
Cooler Master Masterbox MB311L Build
8 травня 202021 834 перегляда
Cooler Master MasterBox MB311L ARGB Review (Personal Experience)
17 листопада 20211 442 перегляда
Як вибрати корпус (системний блок)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 287 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 319 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів
від 319 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів
від 288 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів
від 296 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів
від 252 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт
від 347 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів
від 359 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів
від 367 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів
від 389 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 389 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 1 шт, USB C 1 шт