Корпус Cooler Master Qube 500 Flatpack чорний (Q500-KGNN-S00)
Відео 13Фото 12 |
Cooler Master Qube 500 Flatpack чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Cube Case
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":4 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Модульна конструкція
Довжина БЖ - 173 мм до першого слота відеокарти, максимальний простір 216 мм (без місця для прокладання кабелів), простір 332 мм під час встановлення знизу (без місця для прокладання кабелів).
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cooler Master Qube 500 Flatpack чорний
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cooler Master Obudowa Qube 500 z oknem Czarna KOCLMOD00000130 | 462 zł |
Cooler Master Qube 500 Flatpack Czarny | 519 zł |
Cooler Master Obudowa Qube 500 z oknem Czarna KOCLMOD00000130 | 479 zł |
Cooler Master Obudowa Qube 500 z oknem Czarna 123670 | 462 zł |
Obudowa Cooler Master Qube 500 Flatpack Black (Q500-KGNN-S00) | 479 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Cooler Master Qube 500 Flatpack
Ціни на Cooler Master Qube 500 Flatpack |
---|---|---|---|---|
Cooler Master Qube 500 Flatpack білий | від 429 zł | 8 пропозицій | ||
Cooler Master Qube 500 Flatpack чорний | від 398 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →