Корпус Cooler Master MasterBox TD500 Mesh білий (MCB-D500D-WGNN-S01)
Відео 19Фото 7 |
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cooler Master MasterBox TD500 Mesh білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Obudowa Cooler Master MasterBox TD500 Mesh White (MCB-D500D-WGNN-S01) | 510 zł |
Obudowa komputerowa Cooler Master, Midi Tower, Masterbox TD500, Mesh ARGB | 548 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Cooler Master MasterBox TD500 MESH ARGB white ATX - PA | 535 zł |
Cooler Master Masterbox Td500 Tower Case Biały MCB-D500D-WGNN-S01 | 609 zł |
Відеоогляди
Модификації Cooler Master MasterBox TD500 Mesh
Ціни на Cooler Master MasterBox TD500 Mesh |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh білий | від 510 zł | 5 пропозицій | ||
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh чорний | від 412 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →