Корпус Asus TUF Gaming GT501 чорний (90DC0012-B49000)
Відео 18Фото 8 |
Лінійка системних блоків The Ultimate Force — це прогресивні і висококласні ігрові корпусу, які відрізняються яскравим дизайном, містким шасі і міцною конструкцією. Незважаючи на «середній» типовий розмір (Midi Tower) всередині корпусу без зусиль поміщається повноформатна материнська плата E-ATX. У системному блоці вийде задіяти потужний графічний адаптер і флагманський процесор.
Так, довжина відеокарти може досягати 420 мм, а процесорний кулер може мати висоту до 180 мм. Корпус Asus TUF Gaming GT501 отримав перфоровану передню панель, яка прикрита декоративною металевою накладкою. Вентиляційне віконце передбачено і зверху. Всі шляхи забору повітря захищені хорошою пиловий фільтрацією, додатково верхня панелі є пара знімних ручок. Корпус штатно комплектується трійкою передніх вентиляторів на 120 мм і одним заднім кулером на 140 мм. Передні крильчатки відрізняються наявністю адаптивної RGB-підсвічування, яка повністю сумісна з системою Asus Aura Sync. Права боковина виготовлена з ударостійкого скла товщиною 4 мм. В конструкції корпусу використовується якісна листова сталь товщиною 1,5 мм. Цей системний блок розрахований на досвідчених геймерів, які мають потребу в продуктивній, надійній і стильному ПК.
Купити Asus TUF Gaming GT501 чорний
Усі ціни 19 →ASUS GT501 TUF EATX obudowa do gier 3 x 120 mm wentylatory Aura RGB panel | 550 zł |
ASUS TUF Gaming GT501 Gray/Black OB-ASU-0006 | 576 zł |
Obudowa ASUS TUF Gaming GT501 | 575 zł |
ASUS Obudowa Asus TUF GAMING GT501 | 653 zł |
Модификації Asus TUF Gaming GT501
Ціни на Asus TUF Gaming GT501 |
---|---|---|---|---|
Asus TUF Gaming GT501 білий | від 645 zł | 8 пропозицій | ||
Asus TUF Gaming GT501 чорний | від 550 zł | 20 пропозицій |