Відеокарта Asus Radeon RX 7900 XTX TUF OC
Фото 3 |
Asus Radeon RX 7900 XTX TUF OC |
|
Флагманська відеокарта від компанії AMD, яка була представлена у січні 2023 року. Заснована на прогресивній мікроархітектурі RDNA 3 (5-нм), оснащена 20 ГБ пам'яті GDDR6 з ефективною частотою 20000 МГц та 320-бітною шиною пам'яті. Належить до верхнього цінового сегменту, призначена для геймерів, які хочуть отримати максимальну продуктивність в іграх у роздільній здатності 2K або планують грати з невеликими застереженнями в 4K.
Прямим конкурентом для RX 7900 XT із зеленого табору є топові GPU GeForce RTX 4080 і RTX 4090. При цьому версія від Asus по факту відноситься до лінійки середнього класу The Ultimate Force, яка займає проміжну позицію в ієрархії продукції Asus. . Asus Radeon RX 7900 XT TUF OC забезпечує відмінну продуктивність, позбавлена складного підсвічування, але має міцну металеву раму для додаткової стійкості.
Оснащена чіпом Navi 31, що є частиною архітектури RDNA 3-го покоління від AMD. На відміну від GPU Radeon минулого покоління, серія RX 7000 використовує нове чіплетне компонування GPU, яке дозволило знизити складність чипа та його кінцеву вартість, а також трохи підтягнути енергоефективність. Крім того, обсяг кешу Infinity змінився в меншу сторону, але він був перероблений і на тлі збільшення розрядності шини його швидкодія зросла вдвічі.
Крім цього Radeon RX 7900 XT підтримує технології трасування променів та штучного масштабування FidelityFX Super Resolution (FSR). Трасування променів реалізовано на програмно-апаратному рівні, забезпечуючи більш реалістичне освітлення та тіні, що імітують поведінку світла у реальному житті. Технологія FSR використовує різні розумні алгоритми для збільшення роздільної здатності зображення, що дозволяє отримати більш високу частоту кадрів без зниження налаштувань графіки. При правильному підході ця комбінація може одночасно зробити ігровий світ більш привабливим та реалістичним, водночас підвищивши плавність геймплею за рахунок штучного збільшення FPS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus Radeon RX 7900 XTX TUF OC
Усі ціни 20 →Asus Tuf Gaming Amd Radeon Rx 7900 Xtx Oc Edition 90YV0IG0-M0NA00 Karta Gr | 4 479 zł |
ASUS Radeon RX 7900 XTX TUF OC - 24GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 4 599 zł |
ASUS Radeon RX 7900 XTX TUF GAMING 24GB OC GR-ATIP-ASU-499 | 4 899 zł |
Karta graficzna ASUS TUF Gaming Radeon RX 7900 XTX OC Edition 24GB | 4 949 zł |
Karta graficzna ASUS TUF Gaming Radeon RX 7900 XTX OC Edition 24GB | 4 949 zł |