Відеокарта Asus GeForce RTX 4090 TUF OC 24GB
Фото 11 |
Asus GeForce RTX 4090 TUF OC 24GB 24 ГБ / 2550 МГц24 ГБ / 2595 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4090 TUF OC 24GB
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Karta graficzna do gier TUF Gaming GeForce RTX 4090 24 GB OC Edition | 8 270 zł |
ASUS GeForce RTX 4090 TUF OC - 24GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 8 699 zł |
ASUS GeForce RTX 4090 TUF Gaming OC 24GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0440 | 8 990 zł |
Karta graficzna ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC 24GB GDDR6X DLSS 3 | 9 000 zł |
Karta graficzna ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC 24GB GDDR6X DLSS 3 | 9 000 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації Asus GeForce RTX 4090 TUF OC 24GB
Ціни на Asus GeForce RTX 4090 TUF OC 24GB |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4090 TUF 24GB | від 9 290 zł | 10 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4090 TUF OC 24GB | від 8 270 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →