Відеокарта Asus GeForce GT 730 GT730-SL-2GD5-BRK (GT730-SL-2GD5-BRK)
Фото 3 |
Asus GeForce GT 730 GT730-SL-2GD5-BRK коротка |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce GT 730 GT730-SL-2GD5-BRK
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
karta graficzna asus GeForce GT 730 2 GT730-SL-2GD5-BRK | 604 zł |
ASUS GeForce GT 730 Silent Low Profile - 2GB GDDR5 RAM - Karta graficzna | 355 zł |
Karta graficzna ASUS nVidia GeForce GT 730, 2 GB GDDR 5, PCI-E 2.0 | 358 zł |
VGA PCIE16 GT730 2GB GDDR5 GT730-SL-2GD5-BRK ASUS | 394 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ASUS GeForce GT 730, 2GB GDDR5 (64 Bit), HDMI, DVI - | 330 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! ASUS GT730-SL-2GD5-BRK ASUS GeForce GT 730, 2GB GDDR5 | 330 zł |
Asus | GT730-SL-2GD5-BRK | NVIDIA GeForce GT 730 | 2 GB | 398 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →