Відеокарта Asus Radeon RX 7700 XT Dual OC
Фото 13 |
Asus Radeon RX 7700 XT Dual OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus Radeon RX 7700 XT Dual OC
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Dual Radeon RX 7700 XT OC Edition karta graficzna dla graczy 12 GB GD | 2 275 zł |
Asus Karta graficzna Radeon RX 7700 XT DUAL OC 12GB GDDR6 192bit 3DP KGASU | 2 077 zł |
ASUS Radeon RX 7700 XT DUAL 12GB OC GR-ATIP-ASU-525 | 2 049 zł |
Asus Karta graficzna Radeon RX 7700 XT DUAL OC 12GB GDDR6 192bit 3DP 12774 | 2 136 zł |
Asus Karta graficzna Radeon RX 7700 XT DUAL OC 12GB GDDR6 192bit 3DP 12774 | 2 077 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →