Відеокарта Asus GeForce RTX 4060 Dual OC White
Фото 15 |
Asus GeForce RTX 4060 Dual OC White |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4060 Dual OC White
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC White Edition 8 GB GDDR6 karta graficzna dla | 1 499 zł |
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL OC White - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 524 zł |
Asus Karta graficzna GeForce RTX 4060 DUAL OC 8GB WHITE GDDR6 128bit 3DP K | 1 505 zł |
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL OC WHITE 8GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0552 | 1 639 zł |
Asus Karta graficzna GeForce RTX 4060 DUAL OC 8GB WHITE GDDR6 128bit 3DP 1 | 1 505 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →