Відеокарта Asus GeForce GT 730 GT730-SL-2GD3-BRK-EVO (90YV0HN0-M0NA00)
Asus GeForce GT 730 GT730-SL-2GD3-BRK-EVO |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce GT 730 GT730-SL-2GD3-BRK-EVO
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS GeForce GT 730 2 GB DDR3 EVO niskoprofilowa karta graficzna 0 dB do c | 309 zł |
ASUS GeForce GT 730 EVO 2GB DDR3 64bit | 349 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Karta graficzna ASUS GeForce GT 730 2GB DDR3 EVO - P | 318 zł |
Asus Gt 730-sl 2gb Gddr5 Graphic Card Czarny 90YV0HN0-M0NA00 | 253 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! ASUS NVIDIA GeForce GT 730 Graphics Card PCIe 2.0 2GB | 328 zł |
ASUS GeForce GT 730 EVO Edition - 2GB GDDR3 RAM | 320 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →