Відеокарта Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual SSD OC 8GB
Фото 15 |
Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual SSD OC 8GB |
|
Особливість Dual GeForce RTX 4060 Ti SSD – слот M.2 у спеціальному вирізі на звороті відеокарти, призначений для встановлення SSD-накопичувача NVMe типорозміру 2280.
Незважаючи на те, що RTX 4060 Ti є графічним процесором, сумісним із шиною стандарту PCI-E 4.0, якщо і материнська плата та накопичувач NVMe у системі підтримують стандарт PCI-E 5.0, накопичувач працюватиме на повній швидкості PCI-E 5.0.
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual SSD OC 8GB
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti SSD OC Edition 8 GB GDDR6 karta graficzna dl | 2 435 zł |
Karta graficzna Asus Dual GeForce RTX 4060 Ti OC SSD 8GB GDDR6 (DUAL-RTX40 | 2 099 zł |
Karta VGA Asus Dual GeForce RTX 4060 Ti SSD 8GB GDDR6 128bit HDMI+3xDP PCI | 2 234 zł |
Asus Dual Rtx 4060 Ti Oc 8gb 8gb Gddr6 Graphic Card Czarny 90YV0JS0-M0NA00 | 2 302 zł |
ASUS GeForce RTX 4060 Dual OC SSD 8GB GDDR6 - darmowy odbiór w 22 miastach | 2 099 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →