Відеокарта Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White (ROG-STRIX-RTX4090-24G-WHITE)
Фото 16 |
Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White 24 ГБ / 2550 МГц24 ГБ / 2640 МГц |
|
Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White - це визначна в плані потужності, флагманська відеокарта із серії GeForce RTX 4000 (кодове ім'я Ada Lovelace, 5 нм). В ієрархії сімейства вона займає лідируючу роль, істотно перевищуючи продуктивність як побратимів по сімейству, так і флагманські GPU NVIDIA минулих поколінь. Входить до лінійки продуктів для ентузіастів ROG Strix, позиціонується як продукт преміум-класу, орієнтований на ігри у високій роздільній здатності 4K.
Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix оснащена потужним графічним процесором AD102, який має 16384 ядер CUDA і робочу частоту 2550 МГц. Величезний об'єм відеопам'яті GDDR6X в 24 ГБ робить її ідеальним вибором як для ігор у 4K, так і у професійних додатках для 3D-рендерінгу, роботи з тривимірною графікою та нейромережами. Зокрема, пристрій може похвалитися наявністю вбудованих енкодерів NVIDIA, підтримкою програми NVIDIA Broadcast і вбудованим пакетом для роботи з тривимірною графікою NVIDIA Studio.
При створенні Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White використовувалися нові потокові мультипроцесори, тензорні ядра четвертого покоління та RT-ядра класу 3.0. Завдяки їм значно покращилася ефективність трасування променів та штучного масштабування зображення. Чиста обчислювальна потужність цієї відеокарти без розгону становить 83 Тфлопс, що суттєво перевищує показники відеоприскорювачів NVIDIA Ampere минулого покоління.
При піковому навантаженні енергоспоживання цього монстра може досягати 450 Вт, тому для нього потрібний потужний блок живлення мінімум на 1000 Вт. На відміну від інших модифікацій RTX 4090, ця модель повністю забарвлена в білий, що робить її ідеальним вибором для білих корпусів з відкритим оглядовим вікном а-ля Fractal Design Define. Для живлення використовується серйозно допрацьований цифровий конвертер живлення, що сприяє більш ефективному розгону.
Литий кожух, рамка та бекплейт надають пристрою додаткову жорсткість, не даючи масивній основі продавитись або деформуватися під власною вагою. Є акуратне підсвічування Asus Aura Sync. Допрацьована система охолодження включає випарну камеру, масивний радіатор і три вентилятори Axial-tech, забезпечуючи ефективне охолодження навіть при розгоні. У комплекті також йде пакет програмного забезпечення GPU Tweak II для зручнішого розгону та налаштування відеокарти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White
Усі ціни 7 →ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 White Edition karta graficzna do gier PCIe | 8 956 zł |
ASUS GeForce RTX 4090 ROG STRIX Gaming 24GB WHITE DLSS 3 GR-GFP-ASU-0578 | 9 890 zł |
Karta graficzna Asus ROG Strix GeForce RTX 4090 24GB GDDR6X (ROG-STRIX-RTX | 9 884 zł |
ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 White Edition 24GB GDDR6X 384bit DLSS 3 | 9 849 zł |
Karta graficzna do gier ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 biała (PCIe 4.0, 2 | 10 639 zł |
ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 White Edition 24GB GDDR6X 384bit DLSS 3 | 10 199 zł |
ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 White Edition, 24GB GDDR6X | 10 199 zł |
Модификації Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White
Ціни на Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White | від 8 956 zł | 7 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White OC | від 9 046 zł | 12 пропозицій |