Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 SUPER ProArt OC (PROART-RTX4070S-O12G)
Фото 14 |
Asus GeForce RTX 4070 SUPER ProArt OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 SUPER ProArt OC
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS ProArt GeForce RTX 4070 SUPER 12 GB GDDR6X OC Edition karta graficzna | 3 349 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER ProART OC 12GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0625 | 3 549 zł |
Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 SUPER OC 12GB GDDR6X 90YV0KC4 | 3 792 zł |
ASUS ProArt GeForce RTX 4070 SUPER OC Edition 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 3 349 zł |
ASUS ProArt GeForce RTX 4070 SUPER OC Edition 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 3 349 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →