Відеокарта Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC (NED407SS19K9-1043D)
Фото 10 |
Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC 12 ГБ / 2475 МГц12 ГБ / 2550 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Palit NED407SS19K9-1043D karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER 12 | 3 360 zł |
Palit GeForce RTX 4070 SUPER DUAL OC - 12GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 2 943 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 4070 SUPER DUAL OC 12GB GDDR6X 192bit 3D | 2 957 zł |
Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC 12GB GDDR6X DLSS 3 GR-GFP-PAL-0127 | 2 899 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 4070 SUPER DUAL OC 12GB GDDR6X 192bit 3D | 3 043 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC
Ціни на Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual | від 2 749 zł | 17 пропозицій | ||
Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC | від 2 899 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →