Karta graficzna Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC (NED407SS19K9-1043D)
Zdjęcia 10 |
Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC 12 GB / 2475 MHz12 GB / 2550 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Palit NED407SS19K9-1043D karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER 12 | 3 581 zł |
Palit GeForce RTX 4070 SUPER DUAL OC - 12GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 2 943 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 4070 SUPER DUAL OC 12GB GDDR6X 192bit 3D | 2 945 zł |
Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC 12GB GDDR6X DLSS 3 GR-GFP-PAL-0127 | 2 899 zł |
Palit Karta graficzna GeForce RTX 4070 SUPER DUAL OC 12GB GDDR6X 192bit 3D | 3 030 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC
Ceny na Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual | od 2 749 zł | 18 oferty | ||
Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual OC | od 2 899 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →