Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AERO OC 12G (GV-N407SAERO OC-12GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AERO OC 12G |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AERO OC 12G
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AERO OC karta graficzna - rdzeń 2565 MHz 1 | 3 199 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER AERO OC - 12GB GDDR6X RAM - Karta graficzn | 3 349 zł |
Gigabyte Karta graficzna RTX 4070 SUPER AERO OC 12G GDDR6X 192bit 3DP KGGB | 3 280 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AERO OC 12GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0547 | 3 249 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Super Aero OC 12GB DLSS 3 | 3 400 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →