Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8G (GV-N406TWF2OC-8GD)
Фото 7 |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8G 8 ГБ / 2550 МГц16 ГБ / 2565 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8G
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gigabyte Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC - 8 GB GD | 1 799 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti WindForce OC 16GB | 2 360 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE 2 16GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0536 | 2 129 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti WindForce OC 16GB | 2 360 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti WindForce OC 16GB GV-N406TWF2 | 2 360 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8G
Ціни на Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8G | від 1 799 zł | 15 пропозицій | ||
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 16G | від 2 398 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →