Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8G (GV-N406TWF2OC-8GD)
Zdjęcia 7 |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8G 8 GB / 2550 MHz16 GB / 2565 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8G
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC - 8 GB GD | 1 865 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti WindForce 2 OC - 16GB GDDR6 RAM - Karta grafi | 2 179 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti WindForce OC 16GB | 2 360 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE 2 16GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0536 | 2 129 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti WindForce OC 16GB | 2 360 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8G
Ceny na Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 8G | od 1 849 zł | 16 oferty | ||
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti WINDFORCE OC 16G | od 2 398 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →