Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR rev. 2.0 (GV-N3060WF2OC-12GD 2.0)
Zdjęcia 7 |
Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR rev. 2.0 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR rev. 2.0
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE VGA GBT RTX3060 12GB Windforce OC 20 GV-N3060WF2OC-12GD 2.0 | 1 317 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 3060 Windforce OC 2.0 12GB GDDR6 192b | 1 330 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3060 Windforce OC 2.0 12 GB GDDR6 GV- | 1 504 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 3060 Windforce OC 2.0 12GB GDDR6 192b | 1 330 zł |
Gigabyte Karta graf. Gigabyte GeF RTX 3060 WINDFORCE OC 12G | 1 482 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →