Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 3060 GAMING OC 8G (GV-N3060GAMING OC-8GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 3060 GAMING OC 8G |
|
Збалансована та порівняно компактна геймерська відеокарта середнього класу з популярної ігрової лінійки Gigabyte Gaming 2021 випуску. Побудована на базі графічного процесора NVIDIA GA106 (8 нм, Ampere), оснащена 8 ГБ відеопам'яті GDDR6, орієнтована на ігрові збірки початкового та середнього збитку. Відрізняється наявністю заводського розгону GPU, порівняно доступною вартістю та використанням ефективної двослотової системи охолодження Windforce.
З обладнана досить товстим радіатором, трьома композитними трубками прямого контакту і парою активних 90-мм вентиляторів з оптимізованою крильчаткою. Для живлення пристрою виробник рекомендує БМ потужністю щонайменше 550 Вт. Gigabyte GeForce RTX 3060 GAMING OC 8G призначена для застосування у складі ігрових систем середнього класу, оснащених моніторами FullHD-дозвіл. Вона обладнана графічним процесором GA106 з RT-ядрами 2-го покоління, що дозволяють в реальному часі задіяти апаратне трасування променів з високим рівнем достовірності освітлення та відбиття. Також тензорні ядра 3-го покоління підтримують інтелектуальне масштабування DLSS з урахуванням алгоритмів глибокого навчання. Загалом відеокарта забезпечує комфортний фреймрейт у популярних іграх 2015-2021 року на середньо-високих налаштуваннях графіки у роздільній здатності Full HD, дозволяючи гравцеві не особливо переживати про підвисання, фризи та лага.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 3060 GAMING OC 8G
Усі ціни 24 →GIGABYTE RTX 3060 Gaming OC-8GD 20 GV-N3060GAMING OC-8GD V2 | 1 289 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 3060 Gaming OC 8GB GDDR6 128bit 2DP/2 | 1 283 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3060 Gaming OC 8GB | 1 800 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 3060 Gaming OC 8GB GDDR6 128bit 2DP/2HDMI GV-N3060GAM | 1 324 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 3060 Gaming OC 8GB GDDR6 128bit 2DP/2 | 1 320 zł |