Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR (GV-N3060WF2OC-12GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR 12 ГБ / 1777 МГц12 ГБ / 1792 МГц |
|
Відеокарта середнього класу 2021 року випуску з відмінним балансом між ціною, продуктивністю, габаритами та енергоспоживанням. Модель демонструє відмінну продуктивність у більшості сучасних ААА-ігор 2020-2023 року випуску, забезпечуючи стабільні 60-80 FPS на високих налаштуваннях графіки в таких проєктах, як Elder Ring, GOW Ragnarok, Forza Horizon 5 і Cyberpunk 207. є одним із головних бестселерів 2021-2022 року.
Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR базується на основі графічного процесора Nvidia GA106 (8 нм, частота 1792 МГц), створеного на базі високотехнологічної мікроархітектури Ampere. У зв'язці з графічною пам'яттю GDDR6 об'ємом 12 ГБ, яка гарантує оперативне завантаження текстур при грі з роздільною здатністю 2K і 4K. Додатково RTX 3060 оснащена допоміжними тензорними та ray tracing-ядрами, які відповідають за покращення освітлення та підвищення продуктивності за рахунок динамічного масштабування.
Варіація від Gigabyte може похвалитися укороченою друкованою платою, що спрощує процес монтажу в мініатюрному корпусі, та якісною системою охолодження Windforce, яка забезпечує якісне обдування компонентів при мінімальному рівні шуму та у разі потреби готова до штучного розгону відеоядра та пам'яті. Також доступний повний спектр програмно-апаратних інновацій Nvidia для геймерів та стримерів: Nvidia Broadcast, Nvidia Reflex та RTX IO, які спрощують процес стрімінгу, знижують час затримки виведення зображення та оптимізують швидкість завантаження ресурсів із SSD. Приставка LHR у назві повідомляє, що карту апаратно захищено від майнінгу популярних криптовалют.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR
Усі ціни 8 →Gigabyte GeForce RTX 3060 WindForce 12GB OC GR-GFP-GA-0425 | 1 349 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3060 Windforce OC LHR 12GB | 1 338 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3060 Windforce OC LHR 12GB GV-N3060WF | 1 333 zł |
Gigabyte, Karta graficzna GeForce RTX 3060, GDDR6, 12Gb | 1 299 zł |
Модификації Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR
Ціни на Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE 12G LHR | від 1 369 zł | 1 пропозиція | ||
Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR | від 1 299 zł | 9 пропозицій |