Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4090 AERO OC 24G (GV-N4090AERO OC-24GD)
Відео 2Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4090 AERO OC 24G 24 ГБ / 2520 МГц24 ГБ / 2535 МГц |
|
Топова відеокарта від MSI з 24 ГБ відеопам'яті GDDR6X, яка входить у престижну "чотиритисячну" лінійку відеокарт NVIDIA (Ada Lovelace, 5 нм, 2022). Заснована на просунутому графічному чіпі GPU AD102 з 16384 ядрами CUDA і небаченим досі об'ємом пам'яті в 24 ГБ, які в сумі забезпечують чисту продуктивність під 100 TFLOPS. Ключовою особливістю серії Ada Lovelace стали ядра нового покоління, які відповідають за обробку освітлення та тіней, а також унікальну систему масштабування зображення DLSS 3.0.
У порівнянні з другою версією DLSS 3.0 навчили працювати з новими типами візуальних даних, а також не мало не мало, домальовувати пропущені кадри, істотно підвищуючи середню кількість кадрів на секунду і роблячи ігровий процес більш плавним. В цілому Gigabyte GeForce RTX 4090 AERO OC 24G являє собою потужне графічне рішення, орієнтоване на професіоналів і креативних фахівців в індустрії візуальних ефектів, кіновиробництва, розробки ігор і т.
д. Щоб підкреслити цю особливість захисний кожух задній панелі розмістили безліч відеопортів для зручнішого підключення кількох моніторів. Також на корпусі розміщений акуратний логотип з адресним підсвічуванням, який надає відеокарті елегантного та професійного вигляду. За традицією картку забезпечили безліччю цікавих допоміжних плюшок для спрощення робочого процесу: пакет інструментів для роботи з тривимірною графікою NVIDIA Studio, ПЗ для підвищення якості зображення та звуку під час стрімінгу, а також невеликі, але корисні утиліти для зниження затримки введення та прискорення обміну даними між SSD та пам'яттю відеокарти.
Система охолодження WindForce з трьома активними вентиляторами, масивним радіатором та мідною основою забезпечує ефективне охолодження, що особливо важливо при тривалих робочих навантаженнях. Слід зазначити, що відеокарта вийшла велетенською і біса ненажерливою тому для установки рекомендується використовувати повнорозмірні корпуси формату ATX і потужні блоки живлення ємністю не менше 1000 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 4090 AERO OC 24G
Усі ціни 18 →Gigabyte Vga Gbt Rtx4090 Aero Oc VCG-N4090AEROOC24GD Karta Graficzna Biały | 8 599 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4090 AERO OC - 24GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 9 467 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4090 Aero OC 24GB DLSS 3 | 8 910 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4090 AERO OC 24G DLSS 3 GR-GFP-GA-0503 | 8 990 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4090 Aero OC 24GB DLSS 3 | 8 910 zł |
Модификації Gigabyte GeForce RTX 4090 AERO OC 24G
Ціни на Gigabyte GeForce RTX 4090 AERO OC 24G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4090 AERO 24G | від 10 582 zł | 1 пропозиція | ||
Gigabyte GeForce RTX 4090 AERO OC 24G | від 8 599 zł | 18 пропозицій |