Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G (GV-N4090GAMING OC-24GD)
Відео 10Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G 24 ГБ / 2520 МГц24 ГБ / 2535 МГц |
|
Флагманська відеокарта від NVIDIA з модельного ряду 2022 року випуску з нової модельної серії RTX 40XX (архітектура Ada Lovelace). Вона побудована на базі кристала AD102 з 16384 ядрами CUDA (техпроцес 5-нм), також в ній використовується рекордно швидка пам'ять GDDR6X значним об'ємом в 24 ГБ, а розрядність шини пам'яті становить 384 біт. Одна лише апаратна частина дозволяє RTX 4090 випереджати лідерів минулого покоління RTX 3090 та 3090 Ti майже на 50% (прим: про ігрові тести в 4K без DLSS та RT).
Різниця у продуктивності збільшується ще сильніше, коли у справу вступають нова версія технології суперсемплінгу DLSS, яка використовує тензорні ядра третього покоління. На відміну від попередників DLSS 3.0 не просто домальовує пікселі у вже наявних кадрах, а й самостійно генерує цілі проміжні кадри. За рахунок додаткового промальовування кадрів за допомогою ШІ відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G істотно підвищує продуктивність в іграх і виявляється готова до ААА-проєктів будь-якої складності на топових налаштуваннях графіки та роздільної здатності 4K.
За рахунок інтеграції таких продуктів, як Nvidia Broadcast та Nvidia Studio, вона повинна зацікавити стримерів та фахівців з обробки візуального контенту. Версія RTX 4090 від Gigabyte оснащена переробленою друкованою платою та новою системою охолодження (3 вертушки + радіатор + теплові трубки) з підтримкою напівпасивного режиму роботи. Логотип та лопаті вентиляторів прикрашені акуратним підсвічуванням. Металевий бекплейт на звороті корпусу запобігає вигину друкованої плати. Наявність 4 відеовиходів (HDMI + 3 DisplayPort) дає можливість одночасно виводити картинку в 4K/8K відразу на 4 монітори. Розплатою за високу продуктивність є підвищене енергоспоживання, тому для коректної роботи виробник рекомендує встановлювати її на ПК з блоком живлення потужністю не менше 1000 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G
Усі ціни 16 →Gigabyte VGA GBT RTX4090 24GB Gaming OC GV-N4090GAMING OC-24GD | 8 579 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4090 GAMING OC - 24GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 9 099 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G DLSS 3 GR-GFP-GA-0368 | 8 890 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4090 Gaming OC 24GB DLSS 3 | 8 890 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4090 Gaming OC 24GB DLSS 3 | 8 890 zł |
Модификації Gigabyte GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G
Ціни на Gigabyte GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4090 GAMING 24G | від 8 599 zł | 7 пропозицій | ||
Gigabyte GeForce RTX 4090 GAMING OC 24G | від 8 579 zł | 16 пропозицій |