Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti AORUS ELITE 12G (GV-N407TAORUS E-12GD)
Фото 9 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti AORUS ELITE 12G |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti AORUS ELITE 12G
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gigabyte Rtx 4070Ti Aorus E-12Gd GV-N407TAORUS E-12GD Karta Graficzna Czar | 3 869 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti ELITE 12GB GDDR6X 192bit 3DP/ | 3 916 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Aorus Elite 12GB DLSS 3 | 4 309 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti ELITE 12GB GDDR6X 192bit 3DP/ | 4 029 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Aorus Elite 12GB DLSS 3 | 4 309 zł |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →