Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti AORUS ELITE 12G (GV-N407TAORUS E-12GD)
Zdjęcia 9 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti AORUS ELITE 12G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti AORUS ELITE 12G
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte Rtx 4070Ti Aorus E-12Gd GV-N407TAORUS E-12GD Karta Graficzna Czar | 4 715 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti ELITE 12GB GDDR6X 192bit 3DP/ | 3 916 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Aorus Elite 12GB DLSS 3 | 4 309 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti ELITE 12GB GDDR6X 192bit 3DP/ | 4 029 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Aorus Elite 12GB DLSS 3 | 4 309 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →