Karta graficzna Gigabyte GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Gigabyte GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G |
|
Niskoprofilowa karta graficzna w podstawowej półki cenowej z obsługą monitorów o rozdzielczości UltraHD (3840x2160) i niskim zużyciu energii. Producent pozycjonuje jako produkt niedrogi przeznaczony do niedrogich komputerów PC i kompaktowych systemów multimedialnych klasy Home Theater Personal Computer (HTPC). Ma ultra małe wymiary (15x6,9x1,5 cm), jednogniazdowy system aktywnego chłodzenia i jest wyposażony w niskoprofilową szynę do montażu w małych obudowach mini-ITX.
Procesor graficzny Nvidia Pascal GP108 zawiera 384 procesory strumieniowe, 24 jednostki teksturujące i 16 jednostek operacji rastrowych. Działa w połączeniu z 2 GB pamięci DDR4 z 64-bitowym interfejsem. Dzięki temu sprzętowi karta graficzna Gigabyte GeForce GT 1030 GV-N1030D4-2GL prezentuje podstawowy poziom wydajności gier 3D i jest w stanie zapewnić akceptowalną liczbę klatek na sekundę w najpopularniejszych projektach gamingowych z lat 2015-2017 w rozdzielczościach do 1920 × 1080 i niska-średnia jakość grafiki. Ponadto obsługiwane jest sprzętowe dekodowanie treści multimedialnych w rozdzielczości FullHD i 4K, zwalniając zasoby centralnego procesora. Karta wyposażona jest w porty interfejsu Dual-Link DVI i HDMI 2.0b (do 4096x2160 @ 60 Hz).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte GeForce GT 1030 Low Profile D4 2G
Wszystkie ceny 16 →Karta graficzna GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile D4, 2 GB GDDR4, PCI-E | 381 zł |
Gigabyte GeForce GT 1030 2G Low Profile DDR4 GR-GFP-GA-0233 | 389 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce GT 1030 2GB | 368 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile D4 2 GB GV-N1030D4-2G | 486 zł |
Gigabyte Karta graficzna Gigabyte GeForce GT 1030 Low Profile 2GB DDR4 | 410 zł |