Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4090 WINDFORCE V2 24G (GV-N4090WF3V2-24GD)
Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4090 WINDFORCE V2 24G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4090 WINDFORCE V2 24G
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE RTX 4090 WINDFORCE 24G v2 GV-N4090WF3V2-24GD | 8 549 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4090 WindForce V2 24G DLSS 3 GR-GFP-GA-0488 | 8 390 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4090 Windforce V2 24GB DLSS 3 | 9 260 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4090 Windforce V2 24GB DLSS 3 GV-N409 | 9 260 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →