Відеокарта Gigabyte GeForce GT 730 GV-N730D5-2GL
Відео 21Фото 4 |
Gigabyte GeForce GT 730 GV-N730D5-2GL Ultra HD 4Kкоротка |
|
Низькопрофільна бюджетна відеокарта з підтримкою двухмоніторних конфігурацій і швидкісний графічною пам'яттю стандарту GDDR5. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначена для виводу зображення в компактних системах, обладнаних процесором без вбудованого графічного ядра. Може використовуватися для підключення до моніторів високої і надвисокої роздільної здатності (до 4096х2160 включно).
Крім цього відеокарта Gigabyte GeForce GT 730 GV-N730D5-2GL підтримує апаратне декодування FullHD/4K відеоконтенту і без проблем виводить зображення на екрани LCD/OLED/QLED-телевізорів, що робить її хорошим вибором для комплектації доступних HTPC-систем. Графічний процесор GK208 (28 нм мікроархітектура Kepler), що працює у зв'язці з 2 Гб графічної пам'яті GDDR5 (64-біт), забезпечить базовий рівень 3D-продуктивності, якого достатньо для підтримки комфортної частоти зміни кадрів в популярних ігрових проєктах 2015-2018 років при роздільній здатності 1920х1080 і низьких/середніх налаштуваннях якості графіки. Карта має низький рівень тепловиділення (до 25 Вт), практично не створюючи скільки-небудь значимої навантаження на системний блок живлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce GT 730 GV-N730D5-2GL
Gigabyte NVIDIA, 2 GB, GeForce GT 730, GDDR5, PCI Express 2.0, Processor f | 399 zł |
GIGABYTE GeForce GT 730 2GB GDDR5 LP 64bit 1xDVI 1xHDMI | 344 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! gigabyte Karta graficzna GeForce GT730 2GB GDDR5 64BIT | 378 zł |
Gigabyte GV-N730D5-2GL 1.0 low profile NVIDIA, 2 GB, GeForce GT 730, GDDR5 | 514 zł |
GIGABYTE GeForce GT 730 2GB GDDR5 LP 64bit 1xDVI 1xHDMI | 387 zł |