Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12G rev. 2.0 (GV-N407TEAGLE OC-12GD)
Фото 7 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12G rev. 2.0 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12G rev. 2.0
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GIGABYTE NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12GD 20 GV-N407TEAGLE OC-12GD | 3 759 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 2.0 12GB GDDR6X 192b | 3 452 zł |
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti Eagle OC GDDR6X 12GB GV-N407T | 4 499 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Eagle OC 2.0 12GB DLSS 3 | 3 532 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 2.0 12GB GDDR6X 192bit GV-N407TEAGLE | 3 759 zł |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →