Відеокарта Gigabyte GeForce GT 1030 OC 2G
Відео 17Фото 4 |
Gigabyte GeForce GT 1030 OC 2G Ultra HD 4Kкоротка |
|
Відеокарта початкового рівня, призначена для виводу зображення з роздільною здатністю до Ultra HD або створення відносно простих двухмоніторних конфігурацій. Належить до бюджетних продуктів і найчастіше використовується в системах із процесорами, позбавленими вбудованого графічного ядра. Також застосовується в ситуаціях з обмеженим бюджетом, коли продуктивності вбудованої графічної підсистеми недостатньо.
Відрізняється наявністю нестандартної фірмової системи охолодження збільшеної висоти, яка забезпечує повністю безшумну роботу відеокарти Gigabyte GeForce GT 1030 GV-N1030OC-2GI просте і низький рівень шуму під навантаженням. Також для цієї моделі характерний низький рівень тепловиділення, що дозволяє використовувати її в тісних корпусах з утрудненою вентиляцією. Незважаючи на скромні технічні характеристики графічного процесора nVidia GP108, ця модель здатна забезпечити прийнятний рівень 3D-продуктивності в багатьох актуальних іграх при роздільній здатності не вище 1920х1080 і середніх налаштуваннях графіки. Карта обладнана сучасними інтерфейсними портами Dual Link DVI і HDMI v2.0b, причому останній дозволяє виводити високоякісне зображення на 4К монітори або телевізори з роздільною здатністю до 4096х2160 при частоті оновлення екрана 60 Гц.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce GT 1030 OC 2G
Усі ціни 29 →Gigabyte Karta graficzna GeForce GT 1030 OC 2GB GDDR5 64BIT HDMI/DVI KGGBA | 371 zł |
Gigabyte GeForce GT 1030 2G OC GR-GFP-GA-661 | 399 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce GT 1030 OC 2GB | 391 zł |
GIGABYTE GT 1030 OC 2GB GDDR5 64BIT HDMI/DVI GV-N1030OC-2GI | 391 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce GT 1030 OC 2GB GDDR5 64BIT HDMI/DVI 40949 | 382 zł |