Відеокарта Gigabyte Radeon RX 7900 XTX GAMING OC 24G (GV-R79XTXGAMING OC-24GD)
Фото 8 |
Gigabyte Radeon RX 7900 XTX GAMING OC 24G |
|
Флагманська відеокарта від компанії AMD 2023 року, заснована на новій мікроархітектурі RDNA 3 та побудована на 5-нанометровому техпроцесі. Має 20 ГБ пам'яті GDDR6 з ефективною частотою 20 ГГц та 320-бітною шиною пам'яті. На відміну від попередніх поколінь відеокарт Radeon вона використовує мікроархітектуру RDNA3, яка забезпечує значно більшу продуктивність та ефективність.
Версія від Sapphire, за традицією, має допрацьовану систему охолодження з потрійним вентилятором, яка забезпечує нижчий рівень шуму та адекватні температури під навантаженням. Входить до лінійки продуктів для ентузіастів Pulse, позиціонується як продукт преміум-класу, орієнтований на ігри у високій роздільній здатності 4K. Готова забезпечити плавну і високу частоту кадрів у найвибагливіших іграх останнього часу, включаючи Cyberpunk 2077, A Plague Tale: Requiem та Baldur's Gate 3, видаючи стабільні 60+ FPS у роздільній здатності 2K та максимальною графікою без задіяння технологій суперсемплінгу.
Підтримує технології трасування променів та штучного масштабування FidelityFX Super Resolution (FSR). Перша використовується для створення реалістичних ефектів відбиття, заломлення та тіней, які неможливо створити за допомогою традиційних методів рендерингу. Друга використовує різні алгоритми збільшення дозволу зображення, що дозволяє отримати вищу частоту кадрів без необхідності знижувати налаштування графіки.
Вона також підходить для тих, хто шукає доступну відеокарту з гарною продуктивністю та низьким рівнем шуму. Однак через свій великий розмір ця відеокарта може не підійти для деяких корпусів - її довжина становить 313 мм, вага знаходиться в районі 1.5 кг, а сама карта займає менше трьох слотів материнської плати. Хоча на тлі величезних 2.5-кілограмових варіацій GeForce RTX 4090 це дрібниці. Завдяки високій потужності вона також підійде для користувачів, які працюють із професійними відеоредакторами, 3D-моделерерами, а також додатками для графічного дизайну та створення анімації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte Radeon RX 7900 XTX GAMING OC 24G
Усі ціни 9 →GIGABYTE GV-R79XTXGAMING OC-24GD RX7900 XT Gaming OC 24GD | 4 593 zł |
GIGABYTE Radeon RX 7900 XTX GAMING OC - 24GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 4 849 zł |
Gigabyte Radeon RX 7900 XTX GAMING OC 24G GR-ATIP-GA-395 | 4 802 zł |
Karta graficzna GIGABYTE Radeon RX 7900 XTX Gaming OC 24GB | 4 806 zł |
Karta graficzna GIGABYTE Radeon RX 7900 XTX Gaming OC 24GB | 4 806 zł |