Відеокарта Gigabyte GeForce GT 1030 Low Profile 2G (GV-N1030D5-2GL)
Відео 5Фото 4 |
Gigabyte GeForce GT 1030 Low Profile 2G |
|
Бюджетна відеокарта на базі графічного процесора nVIDIA GP108-300, головним чином призначена для установки в системи з процесором, позбавленим вбудованого графічного ядра. Основні відмінності полягають в низькопрофільному дизайні, доступною вартості, низькому споживанні енергії і підтримки апаратного прискорення декодування ресурсномістких мультимедійних потоків відео високої (Full HD) і надвисокої (Ultra HD) роздільної здатності.
Завдяки невеликим розмірам друкованої плати і невисокому тепловиділення відеокарта Gigabyte GeForce GT 1030 GV-N1030D5-2GL може встановлюватися в компактні та надкомпактні корпусу. Графічне ядро з архітектурою nVidia Pascal має 384 універсальних потокових процесора, 24 текстурних і 8 блоків растеризації. Такої конфігурації достатньо для базової продуктивності в сучасних іграх, тобто комфортний ігровий процес можливий в роздільній здатності 1920х1080 і менше за середньо-низьких налаштуваннях якості графіки. Цього може бути достатньо невимогливому користувачеві, однак назвати ігровий таку відеокарту не можна. Завдяки наявності інтерфейсних портів HDMI 2.0 b і DisplayPort 1.4, підтримується висновок HDR-зображення на монітори або екрани з роздільною здатністю до 3840х2160. Виробник забезпечує фірмову 3-х річну гарантію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce GT 1030 Low Profile 2G
Усі ціни 22 →Gigabyte GeForce GT 1030 niski profil 2G czarny E082185 | 378 zł |
GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile - 2GB GDDR5 RAM - Karta graficzna | 376 zł |
Gigabyte GeForce GT 1030 2G GR-GFP-GA-622 | 409 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce GT 1030 2GB | 379 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce GT 1030 2GB | 379 zł |