Karta graficzna Gigabyte GeForce GT 1030 Low Profile 2G (GV-N1030D5-2GL)
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Gigabyte GeForce GT 1030 Low Profile 2G |
|
Budżetowa karta graficzna oparta na GPU nVIDIA GP108-300, przeznaczona głównie do użytku w systemach z procesorem bez dedykowanej karty graficznej. Główne różnice to niskoprofilowa konstrukcja, przystępny koszt, niskie zużycie energii i obsługa dekodowania z akceleracją sprzętową wymagających strumieni multimedialnych w wysokiej (Full HD) i ultra-wysokiej (Ultra HD) wideo. Dzięki niewielkim rozmiarom płytki drukowanej i niewielkiemu rozpraszaniu ciepła, kartę graficzną Gigabyte GeForce GT 1030 GV-N1030D5-2GL można zainstalować w kompaktowych i ultrakompaktowych obudowach.
Rdzeń graficzny z architekturą nVidia Pascal składa się z 384 uniwersalnych procesorów strumieniowych, 24 tekstur i 8 jednostek rasteryzacyjnych. Ta konfiguracja jest wystarczająca do podstawowej wydajności we współczesnych grach, to znaczy wygodna rozgrywka jest możliwa przy rozdzielczości 1920 x 1080 lub niższej przy ustawieniach średnio-niskiej jakości grafiki. Może to być dość mało wymagający użytkownik, ale takiej karty wideo nie można nazwać kartą do gier. Dzięki obecności portów interfejsów HDMI 2.0bi DisplayPort 1.4 obsługiwane jest wyjście obrazu HDR na monitory lub ekrany o rozdzielczości do 3840x2160. Producent udziela zastrzeżonej 3 letniej gwarancji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte GeForce GT 1030 Low Profile 2G
Wszystkie ceny 22 →Gigabyte GeForce GT 1030 niski profil 2G czarny E082185 | 378 zł |
GIGABYTE GeForce GT 1030 Low Profile - 2GB GDDR5 RAM - Karta graficzna | 376 zł |
Gigabyte GeForce GT 1030 2G GR-GFP-GA-622 | 409 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce GT 1030 2GB | 379 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce GT 1030 2GB | 379 zł |