Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti AERO OC V2 12G (GV-N407TAERO OCV2-12GD)
Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti AERO OC V2 12G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti AERO OC V2 12G
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti AERO OC 12 GB karta graficzna - 12 GB DDRX6 2 | 4 631 zł |
Karta graficzna Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 4070 Ti Aero OC V2 12GB GDDR6X | 3 932 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti Aero OC V2 12GB GDDR6X 192bit | 3 797 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Aero OC V2 12GB DLSS 3 | 4 118 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti Aero OC V2 12GB GDDR6X 192bit | 3 907 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →