Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4090 AERO OC 24G (GV-N4090AERO OC-24GD)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4090 AERO OC 24G |
|
Najwyższej klasy karta graficzna firmy MSI z 24 GB pamięci wideo GDDR6X, wchodząca w skład prestiżowej „czterotysięcznej” linii kart graficznych NVIDIA (Ada Lovelace, 5 nm, 2022). Oparty na zaawansowanym procesorze graficznym AD102 z 16 384 rdzeniami CUDA i niespotykaną dotąd 24 GB pamięci, które łącznie zapewniają czystą wydajność ponad 100 TFLOPS. Kluczową cechą serii Ada Lovelace jest nowa generacja rdzeni odpowiedzialnych za przetwarzanie oświetlenia i cieni, a także unikalny system skalowania obrazu DLSS 3.0.
W porównaniu do drugiej wersji, DLSS 3.0 nauczyło nas pracy z nowymi typami danych wizualnych, a także uzupełniania brakujących klatek, znacząco zwiększając średnią liczbę klatek na sekundę i czyniąc rozgrywkę płynniejszą. Ogólnie rzecz biorąc, Gigabyte GeForce RTX 4090 AERO OC 24G to potężne rozwiązanie graficzne skierowane do profesjonalistów i kreatywnych specjalistów w branży efektów wizualnych, produkcji filmowej, tworzeniu gier itp.
Aby podkreślić tę funkcję, obudowa ochronna i wentylatory są pomalowane na śnieżnobiały kolor i Na tylnym panelu znajduje się wiele portów wideo dla wygodniejszego podłączenia wielu monitorów. Na obudowie znajduje się również schludne, podświetlane logo, które nadaje karcie graficznej elegancki i profesjonalny wygląd. Tradycyjnie karta była wyposażona w wiele ciekawych dodatków pomocniczych ułatwiających pracę: pakiet narzędzi do pracy z grafiką 3D NVIDIA Studio, oprogramowanie poprawiające jakość obrazu i dźwięku podczas przesyłania strumieniowego, a także małe, ale przydatne narzędzia do zmniejszania opóźnienia wejściowego i przyspieszenie wymiany danych pomiędzy dyskiem SSD a pamięcią karty graficznej.
System chłodzenia WindForce składa się z trzech aktywnych wentylatorów, masywnego radiatora i miedzianej podstawy zapewniającej wydajne chłodzenie, szczególnie ważne podczas długich obciążeń. Należy zaznaczyć, że karta graficzna okazała się gigantyczna i cholernie żarłoczna, dlatego do instalacji zaleca się użycie pełnowymiarowych obudów ATX i mocnych zasilaczy o mocy co najmniej 1000 W.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte GeForce RTX 4090 AERO OC 24G
Wszystkie ceny 19 →Gigabyte Vga Gbt Rtx4090 Aero Oc VCG-N4090AEROOC24GD Karta Graficzna Biały | 8 599 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4090 AERO OC - 24GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 9 458 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4090 Aero OC 24GB DLSS 3 | 8 910 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4090 AERO OC 24G DLSS 3 GR-GFP-GA-0503 | 8 990 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4090 Aero OC 24GB DLSS 3 | 8 910 zł |