Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE OC 8G (GV-N406TEAGLE OC-8GD)
Фото 6 |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE OC 8G 8 ГБ / 2535 МГц8 ГБ / 2550 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE OC 8G
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GIGABYTE GeForce RTX 4060 TI EAGLE OC 8 GB karta graficzna - 8 GB GDDR6 18 | 1 859 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti EAGLE OC - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 011 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti Eagle OC 8GB GDDR6X 128bit KG | 1 928 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE 8GB OC DLSS 3 GR-GFP-GA-0458 | 2 149 zł |
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti Eagle OC 8G GDDR6 8GB GV-N406 | 2 279 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE OC 8G
Ціни на Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE OC 8G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE 8G | від 1 859 zł | 27 пропозицій | ||
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti EAGLE OC 8G | від 1 859 zł | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →