Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G (GV-N406TAERO OC-16GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G 8 ГБ / 2580 МГц16 ГБ / 2595 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gigabyte Geforce Rtx 4060 Ti Aero GV-N406TAERO OC-16GD Karta Graficzna Sza | 2 830 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti Aero OC 16G GDDR6 128bit KGGB | 2 422 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO 16GB OC DLSS 3 GR-GFP-GA-0481 | 2 399 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Aero OC 16GB DLSS 3 | 2 431 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Aero OC 16G GDDR6 128bit GV-N406TAERO OC-16GD | 2 494 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G
Ціни на Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G | від 1 949 zł | 26 пропозицій | ||
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G | від 2 377 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →