Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G (GV-N406TAERO OC-8GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G 8 ГБ / 2580 МГц16 ГБ / 2595 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gigabyte GeForce RTX 4060 TI AERO OC 8 GB karta graficzna - 8 GB GDDR6 18 | 2 018 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti Aero OC 8GB GDDR6X 128bit KGG | 1 958 zł |
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti Aero OC GDDR6X 8GB GV-N406TAE | 2 549 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO 8GB OC DLSS 3 GR-GFP-GA-0456 | 2 199 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Aero 8GB OC DLSS 3 | 2 019 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G
Ціни на Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G | від 1 958 zł | 25 пропозицій | ||
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G | від 2 377 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →