Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G (GV-N406TAERO OC-8GD)
Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G 8 GB / 2580 MHz16 GB / 2595 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte GeForce RTX 4060 TI AERO OC 8 GB karta graficzna - 8 GB GDDR6 18 | 1 976 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti AERO OC - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 135 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti Aero OC 8GB GDDR6X 128bit KGG | 1 958 zł |
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti Aero OC GDDR6X 8GB GV-N406TAE | 2 549 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO 8GB OC DLSS 3 GR-GFP-GA-0456 | 2 199 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G
Ceny na Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G | od 1 958 zł | 25 oferty | ||
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G | od 2 377 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →