Karta graficzna Gigabyte Radeon RX 7900 GRE GAMING OC 16G (GV-R79GREGAMING OC-16GD)
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Gigabyte Radeon RX 7900 GRE GAMING OC 16G |
|
Radeon RX 7900 GRE (Golden Rabbit Edition) jest dostępny jako samodzielny produkt wyłącznie w Chinach.
Podstawą Radeona RX 7900 GRE była uproszczona wersja procesora graficznego AMD Navi 31. Karta graficzna otrzymała 5120 procesorów strumieniowych, 64 megabajty Infinity Cache i 256-bitowy interfejs pamięci, poprzez który procesor graficzny współpracuje z 16 GB pamięci GDDR6.
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte Radeon RX 7900 GRE GAMING OC 16G
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE RX 7900 GRE Gaming OC-16GD GV-R79GREGAMING OC-16GD | 3 093 zł |
Gigabyte Radeon RX 7900 GRE GAMING OC 16GB GR-ATIP-GA-409 | 2 899 zł |
Karta graficzna Gigabyte Radeon RX 7900 GRE Gaming OC 16GB GDDR6 (GV-R79GR | 2 729 zł |
Karta graficzna Gigabyte Radeon RX 7900 GAMING OC 16GB GDDR6 (GV-R79GREGAM | 2 736 zł |
Karta graficzna Gigabyte Radeon RX 7900 GAMING OC 16GB GDDR6 | 3 015 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →