Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 3 512 Gb
Відео 36Фото 21 |
Oculus Quest 3 512 Gb VR шолом 128 Гб пам'ятіVR шолом 512 Гб пам'яті |
|
Топова повнофункціональна гарнітура віртуальної та змішаної реальності, що відкриває нові можливості для того, щоб працювати, творити та відпочивати. Є старшою моделлю в лінійці Oculus Quest 3 від корпорації Meta, позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2023 (від молодшої моделі відрізняється об'ємом вбудованої пам'яті). На відміну від більшості VR-пристроїв, що використовують обчислювальні потужності ігрових ПК, консолей або смартфонів, ця модель являє собою самостійний гаджет, що включає все необхідне (SoC, Wi-Fi і систему охолодження).
Якщо користувач захоче розширити можливості гарнітури віртуальної реальності Oculus Quest 3512 Gb за рахунок додаткового контенту, то можна підключити її до ПК за допомогою інтерфейсу Wi-Fi 6 (802.11ax). У порівнянні з пристроєм другого покоління, цей гаджет забезпечує більш високу роздільну здатність зображення (2064x2208 на кожне око), набагато кращу продуктивність (за рахунок топового чіпсету Qualcomm Snapdragon XR2 Gen 2), підтримує революційну технологію Meta Reality, має більш комфортний лицьовий інтерфейс і покращення . Технологія Meta Reality дозволяє плавно змішувати реальний світ із віртуальним. Точна передача кольору, якісний звук і машинне навчання дозволяють одночасно взаємодіяти з віртуальним контентом, як би він існував у реальному світі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oculus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oculus.
Купити Oculus Quest 3 512 Gb
Meta Quest 3 Breakthrough Mixed Reality VR zestaw słuchawkowy - 512 GB - b | 4 247 zł |
Gogle VR OCULUS Meta Quest 3 512GB | 3 599 zł |
Gogle VR OCULUS Meta Quest 3 512GB 899-00586-01 | 3 599 zł |
Meta Quest 3 512GB | 3 539 zł |
Модификації Oculus Quest 3 512 Gb
Ціни на Oculus Quest 3 512 Gb |
---|---|---|---|---|
Oculus Quest 3 128 Gb | від 2 648 zł | 11 пропозицій | ||
Oculus Quest 3 512 Gb | від 3 539 zł | 5 пропозицій |