Ціни на Oculus Quest 3 128 Gb
Відео 36Фото 21 | від 2 648 до 3 000 zł Високопродуктивна та повнофункціональна гарнітура віртуальної реальності, що відкриває нові можливості для того, щоб працювати, творити та відпочивати. Ця модель є молодшою у топовій лінійці Oculus Quest 3 від корпорації Meta, що позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року. На відміну від більшості VR-пристроїв, що використовують обчислювальні потужності ігрових ПК, консолей або смартфонів, ця модель являє собою самостійний гаджет, що включає все необхідне (SoC, Wi-Fi і систему охолодження). Якщо користувач захоче розширити можливості гарнітури віртуальної реальності Oculus Quest 3 128 Gb за рахунок додаткового контенту, можна підключити її до ПК за допомогою інтерфейсу Wi-Fi 6 (802.11ax). Забезпечує високу якість зображення, має нові контролери та легкий/зручний дизайн.... Порівняно з попередньою моделлю, цей гаджет має ряд суттєвих покращень: корпус на 40% тонший, pancake лінзи, високопродуктивний чіпсет нового покоління Qualcomm Snapdragon XR2 Gen 2, кольорові камери, датчик глибини та багато іншого. Завдяки можливостям змішаної реальності, ця гарнітура здатна давати нові види досвіду, недоступні в моделі Quest 2. У комплект поставки входить гарнітура з встановленим тактильно комфортним лицьовим інтерфейсом, 2 контролери Touch Plus з ремінцями на зап'ястя, 2 батарейки АА, зарядний кабель (автономність до 2,2 год) та адаптер живлення. |
VR шолом 128 Гб пам'ятіVR шолом 512 Гб пам'яті |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Oculus Quest 3 128 GB zaawansowany zestaw słuchawkowy do gier All-in-One V | 2 999 zł |
Okulary wirtualnej rzeczywistości Meta Oculus Quest 3 128GB (899-00582-01) | 2 719 zł |
Meta Quest 3 - 128GB | 2 905 zł |
Oculus Meta Quest 3 VR 128GB GS-A-OCLS-0007 | 3 000 zł |
Gogle VR Oculus Gogle VR Meta Quest 3 128GB | 2 699 zł |
Gogle VR, Oculus, Meta Quest 3, 128 GB | 2 789 zł |
Meta Quest 3, 128GB | 3 000 zł |
Gogle VR Oculus Meta Quest 3 128GB + gra Asgard's Wrath 2 | 2 648 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!