Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR rev. 2.0 (GV-N3060WF2OC-12GD 2.0)
Фото 7 |
Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR rev. 2.0 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12G LHR rev. 2.0
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GIGABYTE VGA GBT RTX3060 12GB Windforce OC 20 GV-N3060WF2OC-12GD 2.0 | 1 317 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 3060 Windforce OC 2.0 12GB GDDR6 192b | 1 330 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 3060 Windforce OC 2.0 12GB GDDR6 192bit GV-N3060WF2OC | 1 399 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3060 Windforce OC 2.0 12 GB GDDR6 GV- | 1 504 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 3060 Windforce OC 2.0 12GB GDDR6 192b | 1 330 zł |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →