Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER WINDFORCE OC 16G (GV-N407TSWF3OC-16GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER WINDFORCE OC 16G |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER WINDFORCE OC 16G
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gigabyte Geforce Rtx 4070 Ti Super Windforce Oc GV-N407TSWF3OC-16GD Karta | 3 999 zł |
Gigabyte Karta graficzna RTX 4070 Ti SUPER WINDFORCE OC 16G GDDR6X 256bit | 4 034 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER WINDFORCE OC 16GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0555 | 4 199 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Super Windforce OC 16G DLSS 3 | 3 999 zł |
Gigabyte Karta graficzna RTX 4070 Ti SUPER WINDFORCE OC 16G GDDR6X 256bit | 4 151 zł |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →