Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER WINDFORCE OC 16G (GV-N407TSWF3OC-16GD)
Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER WINDFORCE OC 16G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER WINDFORCE OC 16G
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte Geforce Rtx 4070 Ti Super Windforce Oc GV-N407TSWF3OC-16GD Karta | 3 999 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER WindForce 3 OC - 16GB GDDR6X RAM - Kart | 4 099 zł |
Gigabyte Karta graficzna RTX 4070 Ti SUPER WINDFORCE OC 16G GDDR6X 256bit | 4 034 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER WINDFORCE OC 16GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0555 | 4 199 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Super Windforce OC 16G DLSS 3 | 3 999 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →