Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC
Zdjęcia 6 |
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI RTX 4070TI Super 16G Ventus 2X OC RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC | 3 899 zł |
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER VENTUS 2X OC - 16GB GDDR6X RAM - Karta grafi | 4 142 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC GDDRX6 192b | 3 973 zł |
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER VENTUS 2X OC 16GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0347 | 3 899 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC 256b biała | 4 099 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →