Karta graficzna MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X 6G OC
Zdjęcia 5 |
MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X 6G OC |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X 6G OC
Wszystkie ceny 10 →MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X 6G OC V812-015R | 1 138 zł |
MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X OC 6GB GDDR6 96bit DLSS | 869 zł |
MSI Karta graf. MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X 6G | 980 zł |
Karta graf. MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X 6G | 989 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3050 Ventus 2X OC 6GB GDDR6 | 886 zł |
Rozsądne oszczędności
MSI RTX 3050 Ventus 2X 6G OC - najnowsza budżetowa karta graficzna firmy NVIDIA, co dziwne, to nie RTX 4050, ale uproszczony RTX 3050. W porównaniu do wersji 8 GB, 6 GB ma niższą częstotliwość rdzenia i wąską 96-bitowa magistrala pamięci, przez co stała się wolniejsza o 20%. Jednocześnie zużycie energii spadło półtorakrotnie, aby obejść się bez dodatkowej mocy.
Silny konkurent
Nawet po uproszczeniu RTX 3050 generuje więcej FPS w grach niż zintegrowany Radeon 780M i stary dyskretny GeForce GTX 1650. Bezpośrednim konkurentem jest 4 GB Radeon RX 6500 XT, ale jest on bardzo zależny od magistrali PCIe 4.0, która jest nadal luksus. Ponadto RTX 3050 może edytować wideo, przesyłać strumieniowo, a nawet sztuczną inteligencję.
Śledzenie promieni
Teoretycznie obsługiwany jest nawet sprzętowy ray tracing, ale w praktyce na tak słabej karcie graficznej działa normalnie tylko w Diablo 4 i Dirt 5. Za to bez problemu pogra w popularne gry wieloosobowe: Dota 2, Counter-Strike 2, EA Sports FC ( dawniej FIFA). W przypadku gier mniej wymagających sprzętu możesz nawet liczyć na monitor 2K lub 144 Hz.
Modyfikacje MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X 6G OC
Ceny na MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X 6G OC |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X 6G |
MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X 6G OC | od 869 zł | 10 oferty |